Op vrijdag 11 en zaterdag 12 september vindt Opperdepop plaats: hét muziekfestival van Lansingerland. Op het sfeervolle festivalterrein geniet je van liveoptredens van bekende artiesten, een ontspannen festivalsfeer en gezellige bars en foodtrucks, waar je de hele avond (tegen betaling) terecht kunt voor een hapje en een drankje.
Speciaal voor de leden van Ondernemend Lansingerland heeft Vivre Productions – organisator van Opperdepop én lid van Ondernemend Lansingerland – een exclusief aanbod. Voor slechts € 22,50 excl. btw (normaal € 46,00) ontvang je een entreeticket voor de vrijdagavond. Per lid zijn maximaal 2 tickets beschikbaar. Er zijn 200 tickets gereserveerd voor onze leden, dus wees er snel bij: op = op!
De tickets geven toegang tot het festivalterrein op vrijdag 11 september van 16.00 tot 24.00 uur. Bij voldoende belangstelling organiseren wij als Ondernemend Lansingerland een gezellige bijeenkomst met de aangemelde leden op het festivalterrein. Een mooi moment om elkaar te ontmoeten, samen een drankje te drinken en het festival gezamenlijk af te trappen.
Benieuwd welke artiesten op vrijdag optreden? Bekijk de complete line-up op www.opperdepopfestival.nl.
Wil je gebruikmaken van dit exclusieve ledenaanbod? Meld je dan uiterlijk 31 augustus aan via onderstaande aanmeldknop.
Let op: graag in het opmerkingenveld vermelden hoeveel tickets (1 of 2) je wil afnemen.
Van te voren ontvang je een factuur, na betaling worden de entreetickets naar je verstuurd vanuit het ticketsysteem.
We hopen je op vrijdag 11 september te ontmoeten bij Opperdepop!