di

8 dec

Samen sluiten we 2026 feestelijk af!

17:30:00event

Uitnodiging Eindejaarsbijeenkomst Ondernemend Lansingerland

Het einde van 2026 komt alweer in zicht! Een mooi moment om samen terug te kijken op het afgelopen ondernemersjaar, successen te vieren, nieuwe contacten te leggen en natuurlijk alvast vooruit te blikken op 2027.

Daarom nodigt het bestuur je van harte uit voor onze gezellige en feestelijke eindejaarsbijeenkomst op dinsdag 8 december 2026.

Dit jaar pakken we het nét even anders aan! We zijn te gast bij ’t Waaltje Bar & Kitchen, waar we je trakteren op een avond vol gezelligheid, heerlijke hapjes, verrassende smaken en een sportieve uitdaging op de bowlingbaan.

Geen lange toespraken of formeel programma, maar vooral alle ruimte om elkaar te ontmoeten, bij te praten en samen te genieten. Want ondernemen doe je misschien zelf, maar samen maken we Lansingerland sterker!

Wat kun je verwachten?
We starten met een gezellige borrel en een uitgebreide selectie heerlijke gerechtjes om samen te delen. Van smaakvolle borrelplanken tot verrassende sushi en warme Aziatische hapjes: aan lekker eten geen gebrek!

En heb je zin in een beetje competitie? Trek dan je bowlingschoenen aan en daag je collega-ondernemers uit voor een gezellig potje bowlen. Wie gooit de eerste strike?

Het programma

  • 17.30 uur – Feestelijke ontvangst en start van de borrel met heerlijke borrelhapjes
  • 17.30 – 19.30 uur – Bowlen voor wie zin heeft in een sportieve uitdaging
  • 18.30 – 22.30 uur – Genieten van een verrassende selectie sushi, diverse warme gerechtjes en volop gelegenheid om te netwerken.

Uiteraard hebben we ook voor muziek gezorgd. Ray Martin (bekend van het eindejaarsfeest bij Pasto in 2023) komt wederom de avond muzikaal omlijsten!

Ben jij erbij?
Of je nu komt om nieuwe ondernemers te ontmoeten, bestaande contacten aan te halen of gewoon om samen een gezellige avond te beleven: we vinden het ontzettend leuk als je erbij bent!

Laten we samen proosten op het ondernemerschap, de mooie verbindingen binnen Lansingerland en alles wat 2027 ons gaat brengen.

Je kunt je aanmelden via onderstaande aanmeldknop. We kijken ernaar uit je te zien!

't Waaltje Bar & Kitchen, Via Ziezo 1 in Bergschenhoek